ASUS TUF Gaming VG27AQ5A on 27” QHD-pelinäyttö, joka tarjoaa 210 Hz (OC) virkistystaajuuden ja 0,3 ms vasteajan salamannopeaan pelisuoritukseen. Fast IPS -paneeli tuottaa terävän kuvan ja toistaa 130 % sRGB sekä 95 % DCI-P3 väriavaruudesta 10-bitin tarkkuudella.
Tuotteen saatavuus: 83 (83 kpl)
Toimitus: heti
ASUS TUF VG27AQ5A 27" QHD IPS 210HZ/DP/HDMI
Steadfast Durability, Immersive Gaming
The 27-inch TUF Gaming VG27AQ5A QHD gaming monitor featuring a IPS panel for blistering-fast 210 Hz (OC) gaming. ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync) and AMD FreeSync™ Premium, VESA AdaptiveSync technologies enables buttery-smooth gaming. In addition, it supports HDR and has a 95% DCI-P3 gamut to offer exceptional colors and contrast.
Ominaisuudet
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | ASUS TUF VG27AQ5A 27" QHD IPS 210HZ/DP/HDMI |
| Tuotekoodi | 90LM0BN0-B01371 |
| EAN-koodi | 4711387906835 |
| Valmistajan takuu | Valmistajan takuu |
| Varastossa | 83 |
| KPL | |
▶
| Sarja |
▶ Energian hallinta
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.3 |
| Virrankulutus, W | 20.8 |
▶ Ergonomia
| Kallistuskulma, ° | +20 - -5 |
| Korkeussäätö | Y |
| Pivot-toiminto | Ei |
| VESA-standardi, mm | 100 x 100 |
▶ Kamera
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
▶ Kuvanlaatu
| Kuvasuhde | 16:9 |
▶ Levyasema
| Kaareva | Ei |
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Kirkkaus, cd/m² | 300 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1300:1 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Kuvapikselitiheys, mm | 0.233 |
| Näyttövärejä | 1073.7 M |
| Näytön koko, " | 27 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 2560 x 1440 |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Vasteaika, ms | 1 |
| Virkistystaajuus, Hz | 210 |
▶ Liitettävyys
| HDMI | Y |
| HDMI-porttien lukumäärä | 2 |
▶ Liitännät
| Yhteydet | Audio (3.5mm) , DisplayPort , Mini DisplayPort , USB-C |
▶ Multimedia
| Sisäiset kaiuttimet | Y |
▶ Muut ominaisuudet
| Lyhyt yhteenveto | ASUS TUF Gaming VG27AQ5A on 27” QHD-pelinäyttö, joka tarjoaa 210 Hz (OC) virkistystaajuuden ja 0,3 ms vasteajan salamannopeaan pelisuoritukseen. Fast IPS -paneeli tuottaa terävän kuvan ja toistaa 130 % sRGB sekä 95 % DCI-P3 väriavaruudesta 10-bitin tarkkuudella. |